Ako vyčistiť a osviežiť systém vetrania (ventilácie, klimatizácie) v aute

Čo môžem urobiť pre dobrú klímu v interiéri auta? Jednoducho povedané udržiavať čistotu, poriadok a starať sa. Najzákladnejšie kroky, ktoré vedú k čistému vzduchu v interiéri: kontrola a prípadná výmena kabínového filtra, vyčistiť, povysávať interiér a vyčistiť a osviežiť vetrací systém a výduchy
Pokračuj v čítaní ...

Kabínový filter MANN FreciousPlus – ideálny pre alergikov, astmatikov a deti

Kabínový filter MANN FreciousPlus s trojvrstvovou filtračnou technológiou na zabezpečenie čistého vzduchu v interiéri vozidla. Obsahuje biofunkčnú vrstvu na zachytenie alergénov, baktérií a plesní. Vhodný pre alergikov, astmatikov a deti.
Pokračuj v čítaní ...

Kabínový filter – zachytí aj alergény, zabráni šíreniu plesní a húb

Kabínový filter a jeho úloha v automobile. Rôzne prevedenie kabínových filtrov od základných až po tie s biofunkčnou vrstvou. Aký je interval výmeny a dodatočné odporúčania, ktoré môžeme spraviť pri výmene kabínového filtra.
Pokračuj v čítaní ...

BG produkty - Prevencia, nielen jednorázová záležitosť v boji proti usadeninám v motore

3 základné BG produkty ako prevencia proti tvorbe karbónových usadenín v motore, sacom a výfukovom priestore. Servis olejového a spaľovacieho systému, ktorého výsledkom je navrátenie výkonu, zníženie spotreby aj emisií..
Pokračuj v čítaní ...

Ako postupovať pri výmene stieračov Bosch

Vymeniť nový za starý je asi ten najhorší scenár. Niekoľko našich odporúčaní, čo by ste mali spraviť pri výmene nových stieračov na aute, aby ste využili ich maximálny výkon a predĺžili ich životnosť.
Pokračuj v čítaní ...

V zime s autokozmetikou K2

Niekoľko prípravkov od výrobcu K2, ktoré nám môžu v zimnom období urýchliť raňajšie odchody s autom. Od rozmrazovača, cez ochranu gumových tesnení až po špeciálne mikrovlákna na sklo.
Pokračuj v čítaní ...

Autoglym - novinky 2018 pre nás, domácich užívateľov

Spoločnosť Autoglym pripravila vo svojej hobby triede niekoľko noviniek pre rok 2018. Od umývania, čistenia, voskovania až po odstránenie škrabancov a dezinfekciu auto klimatizácie.
Pokračuj v čítaní ...

OSRAM halogénové autožiarovky - keď svietiť, tak kvalitne

Prehľad halogénových autožiaroviek od spoločnosti OSRAM, ktorá má vedúce postavenie na svetovom trhu v rámci osvetlenia v automobilovom priemysle. Od najjasnejšej žiarovky na trhu Laser Night Breaker až po klasiku ako náhrada pre originálne autožiarovky.
Pokračuj v čítaní ...

Sobotné poobedie s miláčikom a Autoglym-om (2. časť - pastovanie, leštenie a konzervácia)

Ako po umytí ochrániť dodatočne lak automobilu a chrániť ho pred UV žiarením, živicou, hmyzom a inými poveternostnými vplyvmi. Ukážky aplikácie leštiacej pasty Autoglym Super Resin Polish a konzervantu Extra Gloss Protection.
Pokračuj v čítaní ...

6 rád pred cestou autom na dovolenku. Drobnosti, ktoré môžu ušetriť pár eur!

Ako pripraviť auto na dovolenku? Pripravili sme 6 cenných rád, ktoré Vám môžu pomôcť a ušetriť pár eur.
Pokračuj v čítaní ...

Sobotné poobedie s miláčikom a Autoglym-om (1. časť - umytie auta metódou dvoch vedier)

Ako na správny postup pri umývaní auta s produktami autokozmetiky Autoglym. Ako na hmyz na kapote, umývanie metódou dvoch vedier. Ukážky z aplikácie pred a po.
Pokračuj v čítaní ...

Klimatizácia v aute, ako ju používať a prípravky na dezinfekciu v domácom prostredí

Letné teplé dni sú tu a preto sme sa zamerali na klimatizáciu v aute, jej funkcia, ako ju používať a ako sa o ňu starať. Článok sme doplnili aj o pár užitočných produktov s ktorými docielite v domácom prostredí dezinfekciu výparníka ako aj výduchov ventilácie. Nech sa páči.
Pokračuj v čítaní ...

Ako Vám doručíme balík s tovarom?

Prehľad možností doručenia Vašej objednávky a ich výhody. Nechajte si zásielku doručiť do odberného miesta, zaslať priamo k Vašim dverám, prípadne pre menšie zásielky využiť službu Slovenskej pošty alebo si objednaný tovar vyzdvihnúť priamo u nás.
Pokračuj v čítaní ...

AUTOGLYM - ukážky aplikácie produktov

Fotky aplikácie produktov AUTOGLYM HOBBY triedy na jednom mieste.
Pokračuj v čítaní ...

AUTOGLYM - 3 kroky k dokonalej ochrane laku karosérie

Základné 3 kroky pre dokonalú ochranu laku za použitia špičkovej anglickej autokozmetiky AUTOGLYM. Umyť, naleštiť a zakonzervovať. Článok s postupmi k aplikácii a názorným videom.
Pokračuj v čítaní ...

NOVINKA: KYB - tlmiče, pružiny, ochranné a montážne sady

V článku sa dozviete o funkcii tlmičov, priznakoch opotrebenia s názornými obrázkami. Taktiež delenie tlmičov japonského výrobcu KYB ako aj ich ponuka pružín, ochranných a montážnych sád.
Pokračuj v čítaní ...

NOVINKA: Pneumatické pružiny (plynové vzpery) - batožinový priestor (kufor), predná kapota

Do ponuky sme zaradili pneumatické pružiny (tzv. plynové vzpery) pre kufor automobilu a prednú kapotu. Nájdete ich pridelené priamo k modelu auta priamo v našom katalógu, prípadne v kategórii Pneumatická pružina (batožinový priestor, kufor, kapota motora).
Pokračuj na katalóg ...

Stierače BOSCH - Kompletný program

Predstavenie stieračov Bosch AeroTwin, Twin a zadných stieračov. Funkcia stieračov, prípady, kedy je ich vhodné vymeniť a ich inštalácia. Nájdete tu aj odkazy na katalógy.
Pokračuj v čítaní ...

Mazacie plány, vyhľadávacie nástroje a katalógy

Odkazy na náš katalóg, prípadne na oficiálne katalógy výrobcov. Mazacie plány, stierače, filtre, žhaviče, rozvodové sady ...
Pokračuj na katalógy ...