Štandardne zasielame balíky kuriérskou spoločnosťou DPD, ktorá Vám ho doručí priamo ku dverám alebo si môžete zvoliť doručenie do DPD Odberného miesta (viac ako 340 PICKUP pointov), kde si následne môžete vyzdvihnúť balík počas otváracích hodín.

DPD kuriér

Balík bude doručený priamo na Vami zvolenú adresu DPD kuriérom (priamo ku dverám). Kurier by Vás mal dopredu telefonicky kontaktovať.

  Obj. do 120€ Obj. nad 120€
Hmotnosť balíka Cena Cena
0 - 31 kg 3.90€ 3.90€

Možnosť platby dobierkou +1.50€

DPD PickUp (Odberné miesto)

DPD poskutyje možnosť zaslať si balík na jedno z viac ako 340 odberných miest po celom Slovensku. Vybrať DPD Odberné miesto (PickUp Point) si môžete priamo pri potvrdení objednávky. Následne si balík vyzdvihnete v rámci otváracích hodín zvoleného odberného miesta. DPD Vás bude informovať, keď je balík pripravený na vyzdvihnutie (väčšinou do 24 hod. od odoslania z našeho skladu). Viac informácií nájdete na https://www.dpd.com/sk/sk/.

  Obj. do 120€ Obj. nad 120€
Hmotnosť balíka Cena Cena
0 - 31 kg 3.50€ 3.50€

Možnosť platby dobierkou +1.50€

Ceny sú konečné a s DPH.

Osobný odber

Pri osobnom odbere v mieste sídla našej firmy poštovné a balné neúčtujeme. Je potrebné počkať na telefonát alebo SMS potvrdzujúce správu o tom, že objednaný tovar je pripravený pre odber.