Spoločnosť Autoglym bola založená v roku 1965 v Anglicku a produkty tejto špičkovej autokozmetiky sú vysoko uznávané na celom svete. Momentálne vo svojej hobby triede ponúka viac ako 40 produktov. Počas zimných mesiacov ich laboratóriá nespali a pre túto sezónu si pre nás pripravili niekoľko noviniek, ktoré postupne naskladňujeme a tešíme sa na teplejšie jarné počasie, aby sme ich účinok mohli vyskúšať priamo na našich miláčikoch.

 

Novinky u nás pre rok 2018:

 

 

Autoglym Polar Blast aplikácia

Autoglym Polar Blast - snehová zábavka

Vedeli ste, že pri umývaní vozdila a použití hubky môžete za pomoci hrubých nečistôt poškodiť lak a narobič si mikro škrabance? Ak to s umývaním myslíte vážne, tento pred-umývač by ste určite nemali vynechať. 2.5 litrové balenie, ktoré si nariedite podľa vlastných potrieb a pokryjete celé vozidlo do snehovej nádielky. Aktívna pena je pH neutrálna, čo znamená, že Vám nenaruší predtým nanesené voskové vrstvy a svojimi aktívnymi látkami uvoľní špinu a hrubé znečistenie. Tým ste pripravený na ďalší krok, ktorým je samotné šampónovanie bez rizika poškrabania laku.

 

 

Autoglym Magma aplikácia

Autoglym Magma - potečie krv

Náletová hrdza. Ak máte svetlú farbu laku, možno ste tieto čiastočky železa spozorovali. Každý lak je vystavovaný tejto kontaminácii, ktorá sa šíri vzduchom. Práve preto vyvinul Autoglym tento špeciálny produkt, ktorého aktívne látky zreagujú práve s týmito malými náletovými čiastočkami železa do červenej krvavej farby. Tým ich uvolnia. Prípravok je ideálny aj na brzdný prach, ktorý sa usádza na diskoch kolies a je skvelou voľbou pred samotným pastovaním a voskovaním vozidla.

 

 

Autoglym Ultra High Definition Shampoo aplikácia

Autoglym Ultra High Definition Shampoo - najluxusnejšie umývanie

Žiadali ste vysoko penivý šampón. Tak tu je výsledok. Okrem toho má nádhernú neodolateľnú vôňu. Čo viac si priať. Exluzivita a luxus v pravom zmysle slova, kedy sa umývanie Vášho miláčika premení na zážitok s nádherným výsledkom. Svojou silnou penivosťou sa bude bez námahy kľzať po karosérii, zanechá vysoký lesk a hladký povrch. A jeho pH neutrálnosť nenaruší voskovanú vrstvu.

 

 

Autoglym Ultra High Definition Wax aplikácia

Autoglym Ultra High Definition Wax - zrkadlový lesk

Nový, mäkkší, ľahšia aplikácia, ergonomický aplikátor. Tento finálny konzervačný vosk je výsledkom niekoľkoročného vývoja, ktorý obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Aplikácia tohto jedinečného vosku je veľmi jednoduchá vďaka priloženému aplikátoru, ktorého tvar je prispôsobený nádobe vosku. Výsledkom jednoduchej aplikácie je dokonalý zrkadlový, priam výstavný vzhľad, ktorý Vám budú závidieť. Zabezpečíte si tak najdlhšie trvajúcu ochranu Vášho miláčika..

 

 

Autoglym Scratch Removal Complete Kit aplikácia

Autoglym Scratch Removal Complete Kit - koniec škrabancom

Sada, ktorá obsahuje všetko potrebné na odstránenie škrabancov (prípadne slniečok) z Vášho laku. Ak nie sú hlboké, siahnite po tejto sade, ak už hlboké sú, zostáva Vám len profesionálne prelakovanie. V sade nájdete okrem pasty aj aplikátor a taktiež mikrovláknovú handričku na zaleštenie.

 

 

Autoglym Air-Con aplikácia

Autoglym Air-Con - koniec zápachu z klímy

Klimatizácia zabezpečuje pohodlie a komfort v interiéri. Medzi základné pozitívne vlastnosti patrí lepšia koncentrácia vodiča počas jazdy za optimálnej teploty, ďalej vyššia kvalita vzduchu v kabíne (filtre ventilácie = kabínové filtre dokážu zachytiť prach, alergény a znečistenia z prostredia). Autoglym čistič klimatizácie jednoducho spustíte a systém (výduchy a potrubie) vyčistíte za 20 minút. Výsledkom je klimatizácia bez nepríjemného zápachu.

 

 

Autoglym Motorcycle Cleaner aplikácia

Autoglym Motorcycle Cleaner - briliantne čistá jazda

Špeciálny produkt vyvinutý pre motocykle. Je vhodný na plastové časti, kovové časti, kolesá aj motorový priestor. Prípravok je nekorozívny a s ľahkosťou odstraňuje špinu, zvyšky hmyzu, brzdný prach, mastnotu aj oleje. Jazda na Vašom motocykli bude odteraz briliantne čistá.

 

Všetky produkty Autoglym hobby triedy nájdete u nás v sekcii Autokozmetika Autoglym.