Audi TT I. 1.8T (132, 165kw, od r.v. 1998 do r.v. 2006) - sada filtrov

Audi TT I. 1.8T (132, 165kw, od r.v. 1998 do r.v. 2006) - sada filtrov

Motor: Benzínový 1.8T (132, 165kw, od r.v. 1998 do r.v. 2006)

Sada filtrov je vhodná pre:
  • 1.8 T [10/98 .. 06/06; 132 kW (180 PS); 1781 ccm; kód motora: AJQ,APP,ATC,
  • 1.8 T quattro [10/98 .. 06/06; 165 kW (224 PS); 1781 ccm; kód motora: APX

Ako často meniť filtre na vozidle Audi TT I.?

Pripravili sme jedinečné sady filtrov do auta pre najbežnejšie motorizácie modelu Audi TT I.. V sadách nájdete výrobcom predpísané 4 základné filtre ako sú olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový).

Filtre do auta » Audi - sada motorových filtrov » Audi TT I.

S výmenou oleja meňte aj olejový filter!

S každou výmenou oleja je potrebné meniť minimálne olejový filter, pretože starý a zanesený olejový filter znemožňuje mazanie motora a tým môže dôjsť k poškodeniu motora. V našich predpripravených sadách motorových filtrov nájdete správny olejový filter pre Audi TT I..

Vzduchový filter minimálne s každou druhou výmenou oleja!

Pľúca motora. Nepodceňujte preto výmenu vzduchového filtra, cez ktorý motor dýcha čistý vzduch. Pokiaľ je zanesený alebo staršieho dáta, motor nedostáva potrebný prísun vzduchu, čo má za následok znížený výkon a vyššiu spotrebu paliva. Pri výmene oleja odporúčame minimálne kontrolu vzduchového filtra aj vo vašom vozidle Audi TT I.. Vzduchový filter nie je až taká finančná položka, preto odporúčame výmenu pri každej výmene oleja (minimálne však s každou druhou výmenou).

Palivový filter podľa odporúčania výrobcu

Hlavne moderné motory sú citlivé na kvalitu paliva. Nie je dobré teda podceniť výmenu palivového filtra. Ak ste si nie istý, aký je predpísaný interval výmeny palivového filtra pre Audi TT I., stačí nás kontaktovať;

Kabínový filter - čistý vzduch v interiéri

Nepríjemný pach v interiéri alebo výraznejšie zahmlievanie predného skla alebo znížený výkon vetrania / klimatizácie? V prvom rade skontrolujte kabínový (peľový) filter. V našich sadách oleja a filtrov nájdete aj kabínový filter pre Audi TT I.. K dispozícii máte v klasickom prevedení, s aktívnym uhlím a aj antibakteriálne (ak sú v ponuke). Kabínový filter odporúčame meniť minimálne 1x ročne, vačšinou pred letnou sezónou, kedy sa najviac používa klimatizácia.

Ak si pri výbere oleja a filtrov pre Audi TT I. neviete poradiť, stačí nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.