Suzuki Ignis ll. 1.3i (69kw), 1.5i (73kw) - sada filtrov

Suzuki Ignis ll. 1.3i (69kw), 1.5i (73kw) - sada filtrov

Motor: Benzínový ll. 1.3i (69kw 1.5i (73kw)

Sada filtrov je vhodná pre:
  • 1.3 [09/03 .. ; 69 kW (94 PS); 1328 ccm; kód motora: M13A]
  • 1.5 [09/03 .. ; 73 kW (99 PS); 1490 ccm; kód motora: M15A]

Ako často meniť filtre na vozidle Suzuki Ignis?

Pripravili sme jedinečné sady filtrov do auta pre najbežnejšie motorizácie modelu Suzuki Ignis. V sadách nájdete výrobcom predpísané 4 základné filtre ako sú olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový).

Filtre do auta » Suzuki - sada motorových filtrov » Suzuki Ignis

S výmenou oleja meňte aj olejový filter!

S každou výmenou oleja je potrebné meniť minimálne olejový filter, pretože starý a zanesený olejový filter znemožňuje mazanie motora a tým môže dôjsť k poškodeniu motora. V našich predpripravených sadách motorových filtrov nájdete správny olejový filter pre Suzuki Ignis.

Vzduchový filter minimálne s každou druhou výmenou oleja!

Pľúca motora. Nepodceňujte preto výmenu vzduchového filtra, cez ktorý motor dýcha čistý vzduch. Pokiaľ je zanesený alebo staršieho dáta, motor nedostáva potrebný prísun vzduchu, čo má za následok znížený výkon a vyššiu spotrebu paliva. Pri výmene oleja odporúčame minimálne kontrolu vzduchového filtra aj vo vašom vozidle Suzuki Ignis. Vzduchový filter nie je až taká finančná položka, preto odporúčame výmenu pri každej výmene oleja (minimálne však s každou druhou výmenou).

Palivový filter podľa odporúčania výrobcu

Hlavne moderné motory sú citlivé na kvalitu paliva. Nie je dobré teda podceniť výmenu palivového filtra. Ak ste si nie istý, aký je predpísaný interval výmeny palivového filtra pre Suzuki Ignis, stačí nás kontaktovať;

Kabínový filter - čistý vzduch v interiéri

Nepríjemný pach v interiéri alebo výraznejšie zahmlievanie predného skla alebo znížený výkon vetrania / klimatizácie? V prvom rade skontrolujte kabínový (peľový) filter. V našich sadách oleja a filtrov nájdete aj kabínový filter pre Suzuki Ignis. K dispozícii máte v klasickom prevedení, s aktívnym uhlím a aj antibakteriálne (ak sú v ponuke). Kabínový filter odporúčame meniť minimálne 1x ročne, vačšinou pred letnou sezónou, kedy sa najviac používa klimatizácia.

Ak si pri výbere oleja a filtrov pre Suzuki Ignis neviete poradiť, stačí nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.