Postupne nám prichádza obdobie, kedy príprava na jazdu bude trvať omnoho dlhšie ako v teplých letných mesiacoch. Ráno nás môže prekvapiť námraza na sklách, snehová prikrývka, primrznuté dvere, prípadne problémy so štartom motora. Priblížime Vám pár prípravkov od kvalitnej autokozmetiky K2, ktoré Vás nezruinujú po finančnej stránke, ale určite vám ušetria veľa času.

 

Zamrznuté srdce na skle

 

Rýchlo a ľahko a bez škrabky - K2 Alaska

Asi nikoho z nás nepoteší ranný pohľad na výsledok mrznúceho nočného dažďa na prednom skle automobilu. Veľmi populárne sú však v poslednej dobe rozmrazovače skiel, okien, zrkadiel a svetiel. Rôzne balenia, rôzne objemy, rôzna účinnosť pri teplotách, rôzna aplikácia. Rozmrazovač Alaska od K2 Car nájdete v našej ponuke v 700 ml XL balení a tento prípravok funguje až do -60 stupňov celzia (testované v extrémnych podmienkach). Jeho aplikácia je jednoduchá. Stačí nastriekať na zamrznuté sklo, svetlo, zrkadlo a po rozmrznutí zotrieť handričkou, stierkou alebo stieračmi. Zamilujete si vždy fungujúci rozprašovač s egonomickou rúčkou a nemusíte sa obávať, že by bol tento prípravok agresívny na gumové tesnenia alebo lak vašeho miláčika. Škrabku tak budete používať už len výnimočne.

TIP: Námraze môžete predísť aj aplikovaním tekutých stieračov, ktoré na skle vytvoria neviditeľnú ochrannú vrstvu odpodzujúcu vodu. Výhodou je aj to, že pri rýchlosti nad 50 km/h nie je potrebné používať stierače, keďže voda pekne odteká po skle.

 

Zamrznuté srdce na skle
 

Dajte STOP zahmlievaniu - K2 Fox

Nepríjemný pocit, zhoršený výhľad, ventilátor ofuku naplno. Však to poznáte. Máme však riešenie. Sprej K2 Fox nielen odstráni zahmlenie v tej chvilke, ale je aj prevenciou. Jemný transparentný film, ktorý vytvorí na skle, vydrží aj niekoľko týždňov. Aplikujte na čisté sklo.

 

Zahmlet čelné sklo
 

Nenechajte si ich primrznúť - K2 Sil

Vysoká vlhosť vzduchu, mrznúci dážď alebo hmla sa môžu postarať aj o primrznuté dvere. Spôsobí to tenká vrstva ľadu, ktorá sa vytvorí na gumovom tesnení a prilepí dvere o karosériu alebo opačne. Nepríjemný pocit, zvlášť ak sa ráno ponáhľate. A pritom stačí len jednoduchý krok a primrznuté dvere budú minulosťou. K2 Sil je špeciálny silikón vyvinutý pre gumové tesnenia a plastové časti, ktoré dokonale namaže, zakonzervuje a tak chráni pred primŕzaním. Opäť jednoduchá aplikácia na pár minút. Stačí nastriekať na čisté tesnenia dverí a nadbytočný silikón zotrieť handričkou. Zároveň si tak tesnenie dverí ošetríte a predídete ich starnutiu. Žeby 2 muchy jednou ranou? Vyskúšajte.

 

Ochrana tesnen dverí na automobile

 

Mikrovlákno vždy po ruke - K2 Opti

Ak potrebujete rýchlo očistiť sklo, spätné zrkadlo, prípadne svetlomety, vždy je dobré mať po ruke handričku priamo v interiéri autmobilu. K2 Opti je špeciálne mikrovlákno určené na sklá, zrkadlá. Nielen čistí, ale aj leští a pritom sa nemusíte obávať. že by utierka K2 Opti sklo poškriabala. Nezanechá za sebou žiadne škvrny a svojimi rozmermi sa zmestí do každej malej priehradky vo dverách alebo v palubnej doske. Čistý výhľad je zárukou bezpečnej jazdy, obvzlášť v jesennom a zimnom počasí!

 

Ochrana tesnen dverí na automobile

 

Zimný štart ľavou zadnou - K2 Samostart

Efektívne štartovanie motora za každého počasia aj pri teplotách nižších ako -54C. Obsahuje špeciálne mikročastice, ktoré mažú vnútorné časti motora v kritických momentoch štartu. Prostriedok je vhodný pre všetky druhy motorov, ako benzínové, tak aj naftové (diesel).

 

 

Naša XL sada pre Vás - K2 Zima XL

Pripravili sme pre Vás výhodnú sadu autkozmetiky K2 Zima XL za cenu 9.50€.

Sada K2 Zima XL